تازه ها

لایو با عنوان ارزیابی چرخه عمر محیط زیستی

لایو اینستاگرام با عنوان ارزیابی چرخه عمر محیط زیستی (life cycle assessment) برنامه ريزی شده در تاریخ 18 اسفند 1399، توسط مهمان برنامه سركار خانم مهندس رویا بوستانی کارشناس ارشد محیط زیست و ممیز سیستم های HSE و به دعوت دکتر سعید رمضانی دکترای مدیریت سیستم، پژوهشگرو کارآفرین از شرکت BRSM تشريح مي گردد.
ادامه مطلب

دوره طرح ایمنی و بهداشت (SHS)

با همکاری مشترک آکادمی آموزش BRS و کارزیلا - پلتفرم توسعه منابع انسانی ایران؛ شبکه اجتماعی، آموزش و ارزیابی، استخدام و کاریابی اقدام به برگزاری دوره ای با عنوان طرح ایمنی و بهداشت (SHS)، راهکارهای شناسایی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در محیط های تولیدی، صنعتی، اداری وخدماتی در قالب آموزشی تهیه نموده اند.
ادامه مطلب

همکاری شرکت BRS با شرکتهای تولید و توزیع برق سراسر کشور در زمینه استانداردهای مدیریت

مسئله انرژی در دوره کنونی در تمامی کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه بعنوان یک موضوع اساسی در رشد و بالندگی کشورها مطرح می باشد .
ادامه مطلب

وبینار دوره آموزش تخصصی BRC

با توجه به اهمیت زیاد ایمنی مواد غذایی موسسه های معتبر مراجع مختلف جهان اقدام به تدوین استاندارد در این زمینه کرده اند که از معروف ترین آنها استاندارد( BRC(British Retail Consortium، استاندارد بین المللی غذا میباشد و به همین منظور آموزش این استاندارد جز اولین اموزش های دوره صنعت غذایی می باشد.
ادامه مطلب

وبینار دوره آموزش تخصصی ISO22000

ایزو22000 نظام مديريت ايمني مواد غذايي يك استاندارد جهاني است كه در سال 2018 به تصويب اعضاي سازمان جهاني استاندارد ( ISO) رسيد. با برگزاری دوره های آموزشی برای افرادی که در زمینه غذایی فعالیت دارند کمک بسزایی به صنعت غذایی میشود.
ادامه مطلب

مطالعه موردی: نوآوری در بخش عمومی در نروژ مبتنی بر استانداردهای نوآوری (ایزو 56002)

از طریق استانداردهای نوآوری به طور مثال ایزو 56002 میتوان دانش مهمی را در مورد چگونگی شکل گیری، ایجاد و اجرای برنامه تحقیقاتی به دست آورد.
ادامه مطلب

اخذ استانداردهای بین المللی ISO 9001:2015 ISO14001:2015 و ISO45001:2018 شرکت آرد داران، توسط شرکت BRSM

با ممیزی شهودی صورت پذیرفته از شرکت آرد داران، توسط اقای دکتر محمد علی خسروی سر ممیز سیستم های مدیریت مواد غذایی شرکت بیکران راهکار سعادت در نمایند BRSM، این شرکت موفق به اخذ استانداردهای بین المللی ISO 9001:2015 ISO14001:2015 و ISO45001:2018 تحت اعتبار IAS امریکا گردید.
ادامه مطلب

بوم مدل کسب‌وکار چیست؟ بوم مدل کسب و کار نوآوری اجتماعی چگونه است؟

جعبه ابزار کسب‌وکار نوآوری‌ اجتماعی برای تسهیل توسعه و/یا بهبود مدل‌های کسب‌وکار نوآوری‌ اجتماعی طراحی شده است. به همین دلیل است که موسسه سیمپکت این ابزار را درون چارچوب بوم مدل کسب‌وکار نوآوری اجتماعی خود طراحی کرده است. بنابراین بوم معرفی شده حاضر چیزی بیشتر از یک ابزار تحلیلی بوده و دروازه‌ای برای طراحی جعبه ابزار به عنوان هدف نهایی است.
ادامه مطلب

پژوهش ها و مقاله های انتشاریافته منتخب در زمینه مدیریت ایمنی و بهداشت و اجرای قانون با OHS (مرتبط با ISO 45001)

چگونه رویکرد مدیریت ایمنی و بهداشت در دوره جدید ، میتواند بر مدیریت اجرای قوانین و پیاده سازی موثر ایزو 45001 در شرکتها تاثیر بگذارد.
ادامه مطلب

شرکت سیمان بجنورد موفق به دریافت گواهینامه IMS شد

بر اساس ممیزی انجام شده توسط شرکت بیکران راهکار سعادت، شرکت سیمان بجنورد موفق به دریافت گواهینامه IMS شد.
ادامه مطلب